خانه » بانک و بیمه » استقبال شهروندان از پیشخوان های شهرنت بانک شهر
استقبال شهروندان از پیشخوان های شهرنت بانک شهر
استقبال شهروندان از پیشخوان های شهرنت بانک شهر

استقبال شهروندان از پیشخوان های شهرنت بانک شهر

قائم مقام معاونت و مدیر امور سازمان و برنامه ریزی بانک شهر ضمن اشاره به استقبال شهروندان از پیشخوان‌های شهرنت ، از ادامه نظارت بر فعالیت شهرنتها تا پایان تعطیلات نوروز اطلاع داد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصاد آنلاین، سید مرتضی صالحی، قائم مقام معاونت و مدیر امور سازمان و برنامه‌ریزی بانک شهر با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در خصوص ارائه خدمات به صورت شبانه روزی به شهروندان و مسافران نوروزی در پیشخوان‌های شهرنت اظهار داشت: پیش از آغاز سال نو و با شروع تعطیلات، تمامی شهرنت‌ها با تمام توان به ارائه خدمات بانکی مورد نیاز مراجعان پرداخته اند و هیچ مشکلی در پول ‌رسانی، سرویس دهی و … در آنها وجود نداشته است.

وی همچنین بیان داشت: بانک شهر بنابه اعلام بانک مرکزی و به دنبال افزایش سقف برداشت از خودپردازها از ۲میلیون ریال به ۵ میلیون ریال، امکان صدور کارت هدیه از طریق پیشخوان‌های شهرنت را از سه کارت به ۱۰ کارت افزایش داده است که این اقدام همزمان با سال نو و فرارسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) و روز مادر، مورد استقبال شهروندان قرار گرفته است.

دریافت کارت هدیه از شهرنت با هر نوع کارت شتابی

مشتریان این امکان را دارند تا با هر نوع کارت شتابی، کارت هدیه مورد نیاز خود را از شهرنت‌ها دریافت نمایند و با وجود تعطیلی شعب شبکه بانکی کشور، مشکلی در این زمینه وجود نداشته است.

به گفته صالحی، تنها در روز ۳۰ اسفند، ۳۹ هزار و ۶۵۰ کارت هدیه ، در روز اول فروردین ۱۱ هزار و ۹۳۳ عدد و روز دوم فروردین ماه هشت هزار و ۴۷۷ عدد کارت هدیه از طریق پیشخوان‌های شهرنت صادر گردیده است.

قائم مقام معاونت و مدیر امور سازمان و برنامه ریزی بانک شهر در انتها بیان داشت: تا پایان تعطیلات نوروز همچنان نظارت بر فعالیت تمامی پیشخوان‌های شهرنت صورت گرفته و امیدواریم شهروندان برای انجام فعالیت‌های بانکی خود با هیچ مشکلی مواجه نشوند.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

در تنگنا قرار گرفتن بخش های اقتصادی و تولیدی کشور با نرخ سود بالا

در تنگنا قرار گرفتن بخش های اقتصادی و تولیدی کشور با نرخ سود بالا

علی طیب نیا در آیین افتتاح موزه بانک ملی ایران ضمن اشاره به نرخ بالای ...