خانه » بازرگانی » عدم کسری بودجه دولت از طریق درآمدهای نفتی و مالیاتی
عدم کسری بودجه دولت از طریق درآمدهای نفتی و مالیاتی
عدم کسری بودجه دولت از طریق درآمدهای نفتی و مالیاتی

عدم کسری بودجه دولت از طریق درآمدهای نفتی و مالیاتی

سخنگوی دولت ضمن سفر به استان گیلان درباره عملکرد دولت یازدهم اظهار داشت: خوشبختانه سال گذشته دولت با کسری بودجه دولت مواجه نشد و منابع بودجه از طریق درآمدهای نفتی، مالیاتی و حقوق گمرگی و واگذاری دارایی‌های مالی و اوراق محقق گردید.

محمدعلی نجفی، استاندار گیلان به مناسبت عید نوروز با دکتر محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و سخنگوی دولت در استانداری دیدار و گفت ‌و گو انجام دادند.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از ایسنا، دکتر نوبخت در این دیدار ضمن اشاره به این مطلب که استان گیلان از لحاظ مدیریتی جزو استان های با تراز بالای کشور به شمار می رود، اظهار داشت: به مدیران استان تبریک می گویم که استاندار شما از استانداران موفق در دولت یازدهم می باشد و به خوبی سیاست‌های دولت تدبیر و امید را در استان اجرا نموده است.

وی در ادامه ضمن اشاره به تحقق بودجه سال ٩۵ بیان کرد: سال گذشته با کسری بودجه دولت مواجه نشدیم و منابع بودجه از طریق درآمدهای نفتی، مالیاتی و حقوق گمرگی و واگذاری دارایی های مالی و اوراق محقق گردید.

عدم کسری بودجه دولت در سال ۹۵

سخنگوی دولت در ادامه خاظر نشان ساخت: دولت در حالی سال گذشته را بدون کسری به پایان رسانده است که عده ای در ابتدای سال پیش بینی می کردند که با کسری بودجه مواجه گردیم.

دکتر نوبخت همچنین بیان داشت: در سال ٩۵ چهل هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی در کشور توزیع شده است که ٣هزار میلیارد تومان بیشتر از پیش بینی ابتدای سال بوده است و با هر محدودیتی که وجود داشته است، دولت توانست یارانه ها را به موقع به حساب مردم واریز نماید.

رئیس سازمان برنامه و بودجه در پایان بیان داشت: خوشبختانه دولت در بخش درآمدهای مالیاتی نیز به خوبی عمل نموده و با دریافت ٨۴ هزار میلیارد تومان مالیات، چهار هزار میلیارد تومان بیشتر از پیش بینی ابتدای سال عمل کرده است.

کد تخفیف
x

بررسی بیشتر

سازمان جهانی گمرک اقدام های ایران را تحسین برانگیز خواند

سازمان جهانی گمرک اقدام های ایران را تحسین برانگیز خواند

دبیرکل سازمان جهانی گمرک (دبلیو.سی.او) اقدام های ایران در راه اندازی پنجره واحد تجارت فرامرزی ...