خانه » عمومی اقتصاد » بازار مسکن نیازمند تسهیلات دهی ارزان در جهت افزایش خرید و فروش
بازار مسکن نیازمند تسهیلات دهی ارزان در جهت افزایش خرید و فروش
بازار مسکن نیازمند تسهیلات دهی ارزان در جهت افزایش خرید و فروش

بازار مسکن نیازمند تسهیلات دهی ارزان در جهت افزایش خرید و فروش

حمید بنایی نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام این مطلب که بازار مسکن نیازمند تسهیلات دهی ارزان برای ایجاد انگیزه در جهت خرید و فروش و ایجاد رونق در بخش مسکن است.

این نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: اگر دولت بتواند قدرت خرید مردم را تقویت کند به طور حتم خرید و فروش مسکن نیز با رونق روبرو خواهد شد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از افکارنیوز، این نماینده مجلس شورای اسلامی با یادآوری مصوبه مجلس مبنی بر خانه دار شدن اقشار کم در آمد جامعه از طریق اعطای تسهیلات ارزان قیمت، توضیح داد: دولت در شرایط فعلی با توجه به رکود حاکم بر بازار راهی جز تامین مسکن اقشار آسیب پذیر جامعه ندارد.

تسهیلات دهی ارزان راهی برای رونق بخش مسکن

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تسهیلات دهی فعلی بانک ها نمی تواند تحولی در بازار مسکن ایجاد کند، ادامه داد: متاسفانه نرخ بالای سود بانکی و همچنین مدت زمان کم بازپرداخت تسهیلات از معضلاتی است که امکان تحول در بازار مسکن را سلب کرده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه رونق بازار مسکن در گرو افزایش معاملات است، خاطرنشان کرد: تا زمانی که رکود بر بازار مسکن حاکم است؛ نمی توان امیدی به افزایش معاملات داشت.

نماینده مردم گناباد و بجستانبا ضمن توضیح این مطلب که بازار مسکن نیازمند تسهیلات دهی ارزان برای ایجاد انگیزه در جهت خرید و فروش است، افزون کرد: اگر دولت بتواند قدرت خرید مردم را تقویت کند به طور حتم خرید و فروش مسکن نیز رونق خواهد یافت.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: ارایه تسهیلات ارزان به انبوه سازان یکی دیگر از راهکارهایی است که می تواند خرید و فروش مسکن را افزایش دهد.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

بازگشت رکود به بازار مسکن با وجود پیش‌بینی‌های کارشناسان مبنی بر رونق

بازگشت رکود به بازار مسکن با وجود پیش‌بینی‌های کارشناسان مبنی بر رونق

با وجود به رشد هر چند اندک معاملات خرید، فروش و اجاره مسکن در تابستان ...