خانه » سایر » اقتصاد مقاومتی پشتیبان محکمی برای صنایع کوچک و متوسط
اقتصاد مقاومتی پشتیبان محکمی برای صنایع کوچک و متوسط
اقتصاد مقاومتی پشتیبان محکمی برای صنایع کوچک و متوسط

اقتصاد مقاومتی پشتیبان محکمی برای صنایع کوچک و متوسط

آل اسحاق اقتصاد مقاومتی را پشتیبان محکمی برای صنایع کوچک و متوسط دانسته، بیان داشت: اقتصاد مقاومتی تامین کننده امنیت ملی است، پس باید در تحقق آن همه در هر جایگاهی که هستیم نقش موثری داشته باشیم.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از افکار نیوز، یحیی آل اسحاق عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به نامگذاری امسال توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان اقتصاد مقاومتی، اشتغال- تولید تصریح کرد: رهنمودهای مقام معظم رهبری در شعار سال و سخنرانی در حرم رضوی را باید سرلوحه کارهای خود قرار دهیم، مساله تولید و اشتغال دو مقوله بسیار مهمی است که در اولویت بندی امسال نیز توسط معظم له دیده می شود.

وی در ادامه اظهار داشت: افزایش تولید است با افزایش اشتغال رابطه مستقیمی دارد. در اقتصاد مقاومتی که بر پایه این دو اصل است، اگر بتوانیم تولید داخلی را سامان دهیم قسمت عمده ای از مشکلات اقتصادی و اجتماعی حل خواهد شد. کاهش هزینه های تولید و افزایش درآمد و امکان فروش محصولات از راهکارهای افزایش تولید است.

پشتیبانی صنایع کوچک و متوسط

آل اسحاق خاطرنشان کرد: در اقتصاد باید درون زا و برون گر باشیم و برای تولید داخلی برنامه مصرف خارجی را هم تعریف کنیم، بایستی با رعایت کیفیت، محصولی با استاندارد و قیمت مناسب درخور کلاس جهانی تولید و به بازارهای جهانی عرضه کنیم.

وی با انتقاد از نوع سیاست گذاری دولت در زمینه اقتصاد مقاومتی افزون کرد: متاسفانه در سال گذشته و در طول دولت یازدهم، توجه دولت به حل مسایل بین المللی بود در حالی که باید نگاه مطلوب و جدی تری را به مسایل درون زای داخلی داشته باشد.

وی همچنین اقتصاد مقاومتی را پشتیبان محکمی برای صنایع کوچک و متوسط دانست و ادامه داد: اقتصاد مقاومتی تامین کننده امنیت ملی است، پس باید در تحقق آن همه در هر جایگاهی که هستیم نقش موثری داشته باشیم.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

محدودیت‌های صادرات لبنیات علیرغم ادامه محدودیت‌های صادرات سیمان

محدودیت‌های صادرات لبنیات علیرغم ادامه محدودیت‌های صادرات سیمان

در حالی که محدودیت‌های صادرات سیمان به عراق ادامه دارد و اخیرا محدودیت‌های صادرات لبنیات ...