خانه » خودرو و حمل و نقل » تعلیق موقت مجوز نمایندگی متخلف دهلرانی تا بررسی دقیق
تعلیق موقت مجوز نمایندگی متخلف دهلرانی تا بررسی دقیق
تعلیق موقت مجوز نمایندگی متخلف دهلرانی تا بررسی دقیق

تعلیق موقت مجوز نمایندگی متخلف دهلرانی تا بررسی دقیق

سیدرضا حسینی مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) از تعلیق موقت مجوز نمایندگی متخلف دهلرانی تا رسیدگی دقیق به شکایت از این نمایندگی خبر داد.

سیدرضا حسینی در این باره بیان داشت: متاسفانه نوع ارائه خدمات توسط نمایندگی، زمینه نارضایتی مشتری را فراهم آورده و این موضوع باید مورد رسیدگی قرار گیرد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از ایرنا، طی روزهای گذشته یک شهروند دهلرانی در اعتراض به کاستی خدمات پس از فروش نمایندگی ۲۰۲۵ ایران خودرو در دهلران، خودروی خود را در مقابل این نمایندگی به آتش کشید.

حسینی همچنین اظهار نمود: هرچند این اقدام مشتری پس از خروج خودرو از نمایندگی مورد تائید ما نمی باشد اما جدا از این اقدام نادرست، شرکت ایساکو خود را موظف می داند با تخلف صورت گرفته برخورد کند. ارائه خدمات مناسب و تامین رضایت مشتریان، نخستین وظیفه شبکه خدمات پس از فروش می باشد و تخطی از آن پذیرفتنی نیست.

تعلیق مجوز نمایندگی تا بررسی موضوع

مدیرعامل ایساکو در ادامه گفت: اتفاقاتی که در این خصوص رخ داده و اقدام این شهروند در کمیته ویژه ای بررسی و پرونده به کمیسیون مربوطه ارسال خواهد شد ولی تا مشخص شدن نتیجه نهایی این بررسی ها، مجوز نمایندگی متخلف تعلیق می گردد.  پس از آنکه جزئیات مورد نظر در کمیته ویژه مورد بررسی قرار گرفت، تصمیم نهایی در این خصوص به هموطنان اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیرعامل ایساکو بار دیگر از مشتریان خواست اگر در مراجعه با نمایندگی های گروه صنعتی ایران خودرو دچار مشکل شدند مراتب را از طریق شماره تلفن ٠٩۶۴۴٠ پیگیری نمایند.

طی روزهای گذشته فردی در شهرستان مرزی دهلران در اعتراض به ارایه نشدن خدمات پس از فروش در نمایندگی ۲۰۲۵ ایران خودرو، وسیله نقلیه خود را روبروی نمایندگی ذکر شده به آتش کشید.

پس از این اقدام اعتراض آمیز شهروند دهلرانی، با حضور نیروهای آتش نشانی شهرداری دهلران آتش مهار شده و خودرو سوخته به داخل نمایندگی ۲۰۲۵ ایران خودرو منتقل گردید.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

رضایتمندی از خدمات پس از فروش خودروهای سواری

رضایتمندی از خدمات پس از فروش خودروهای سواری

در گزارش شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد ایران خدمات پس از فروش شرکت های تویوتا ...