خانه » بازرگانی » گمرک کشور موفق‌ترین سازمان در اجرای فعالیت‌های الکترونیکی
گمرک کشور موفق‌ترین سازمان در اجرای فعالیت‌های الکترونیکی
گمرک کشور موفق‌ترین سازمان در اجرای فعالیت‌های الکترونیکی

گمرک کشور موفق‌ترین سازمان در اجرای فعالیت‌های الکترونیکی

ستاد اقتصاد مقاومتی به ریاست اسحاق جهانگیری، گمرک کشور را به عنوان موفق‌ترین سازمان کشور در اجرای فعالیت‌های الکترونیکی اعلام نمود.

طی روزهای گذشته جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی به ریاست اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد که در این جلسه ، جهانگیری گمرک ایران را به عنوان موفق‌ترین سازمان کشور در اجرای فعالیت‌های الکترونیکی نام برد که با این اقدامات مدت زمان ورود و خروج کالا کاهش چشمگیری پیدا کرده است.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از ایسنا، مسعود کرباسیان، رئیس کل گمرک ایران در این راستا اطلاق عنوان موفق‌ترین سازمان مجری اقتصاد مقاومتی در بخش فعالیت‌های الکترونیکی به گمرک ایران را باعث افتخار مدیران و کارکنان این سازمان دانسته است.

وی همچنین در جمع ۴۰۰۰ نفری کارکنان و خانواده‌های گمرک، اظهار داشت: معاون اول رئیس جمهوری به عنوان فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی در ارزیابی عملکرد سازمان‌های دولتی از منظر اقتصاد مقاومتی، گمرک کشور را موفق‌ترین سازمان در اجرای فعالیت‌های الکترونیکی برای انجام صادرات و واردات در چارچوب فرمان اقتصاد مقاومتی اعلام نمود و اینکه فرمانده اقتصاد مقاومتی گمرک را موفق‌ترین سازمان خوانده، مایه افتخار همه مدیران و کارکنان گمرک کشور می باشد.

گمرک کشور سازمان برتر در اجرای اقتصاد مقاومتی

رئیس کل گمرک ایران، در ادامه افزود: سازمان برنامه و بودجه نیز به عنوان دبیرخانه اقتصاد مقاومتی، گمرک را سازمان برتر در اجرای فرمان اقتصاد مقاومتی عنوان کرده است.

معاون وزیر اقتصاد ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا ‌(س) و روز زن و روز مادر، با قدردانی از کارکنان سازمان در توسعه و تکمیل گمرک الکترونیکی، بیان داشت: ما توانستیم با استفاده از فناوری‌های نوین در سال ۱۳۹۵ حدود ۶۰ درصد افزایش درآمد داشته باشیم و در بحث مقابله با قاچاق رتبه چهارم را در جهان و رتبه سوم را در آسیا کسب نماییم.

رئیس کل گمرک، در انتها بیان کرد: امیدواریم با افزایش درآمد گمرک در سال آینده بتوانیم حقوق پرداختی به کارکنان را نیز افزایش دهیم.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

دولت برای خروج از رکود و جذب سرمایه خارجی اقدامی انجام نداده است

دولت برای خروج از رکود و جذب سرمایه خارجی اقدامی انجام نداده است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت برای خروج از ...