خانه » خودرو و حمل و نقل » پیش بینی روزهای خوب برای حمل و نقل ریلی توسط وزیر راه
پیش بینی روزهای خوب برای حمل و نقل ریلی توسط وزیر راه
پیش بینی روزهای خوب برای حمل و نقل ریلی توسط وزیر راه

پیش بینی روزهای خوب برای حمل و نقل ریلی توسط وزیر راه

آخوندی در سومین جشنواره تعالی شرکت های حمل و نقل ریلی اعلام کرد: روزهای خوبی را برای حمل و نقل ریلی پیش بینی می کنم. وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: جامعیت در برنامه ریزی، تعریف مناسب شبکه در پروژه های شهرسازی ریل پایه و هوشمند سازی حمل و نقل ریلی در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، عباس آخوندی در سومین جشنواره تعالی شرکت های حمل و نقل ریلی تصریح کرد: یکی از مهمترین مقولات در حمل و نقل اتصال راه آهن شهری به راه اهن ریلی است که باید به عنوان توجه بیشتری شود.

وی خطرنشان کرد: در تهران و کلانشهرها رفت و آمدها از حومه به مرکز شهر به یک معضل تبدیل شده و به عنوان مثال میزان تردد بین مرودشت و شیراز روزانه ۷۲ هزار خودرو است که این امر نشانگر لزوم توجه بیشتر به حمل و نقل بین شهری و حومه ای است.

لزوم تربیت کارشناسان برای صنعت حمل و نقل ریلی

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر لزوم تربیت کارشناسان و مدیران در سطح جهانی اظهار داشت: مدت هاست در صنعت حمل ونقل ریلی ایران برای آموزش مدیران و کارشناسان در سطح جهانی سرمایه‌گذاری نشده است و برگزاری جشنواره تعالی سازمانی توسط راه آهن، نقطه عطفی است که‌ امید است آموزش ها به گونه ای باشد که‌ مدیرانی متعهد و در سطح استاندارد جهانی تربیت شوند.

وی خاطرنشان کرد: رشد سازمان به میزان مشارکت کارکنان این سازمان بستگی دارد و اعتلای سازمانی در راه آهن به هیچ وجه نباید متوقف شود و باید بهترین های دانشگاه ها جذب و آموزش داده شوند.

وزیر راه و شهرسازی در پایان با بیان اینکه روزهای خوبی را برای حمل و نقل ریلی پیش بینی می کنم، ادامه داد: جامعیت در برنامه ریزی، تعریف مناسب شبکه در پروژه های شهرسازی ریل پایه و هوشمند سازی حمل و نقل ریلی در دستور کار قرار دارد.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

اتصال ایران و آذربایجان از کریدور حمل و نقل بین المللی شمال-جنوب

اتصال ایران و آذربایجان از کریدور حمل و نقل بین المللی شمال-جنوب

در ماه های آینده انتظار می رود ایران و آذربایجان در ارسال کالا و محموله ...