خانه » خودرو و حمل و نقل » پیش بینی روزهای خوب برای حمل و نقل ریلی توسط وزیر راه
پیش بینی روزهای خوب برای حمل و نقل ریلی توسط وزیر راه
پیش بینی روزهای خوب برای حمل و نقل ریلی توسط وزیر راه

پیش بینی روزهای خوب برای حمل و نقل ریلی توسط وزیر راه

آخوندی در سومین جشنواره تعالی شرکت های حمل و نقل ریلی اعلام کرد: روزهای خوبی را برای حمل و نقل ریلی پیش بینی می کنم. وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: جامعیت در برنامه ریزی، تعریف مناسب شبکه در پروژه های شهرسازی ریل پایه و هوشمند سازی حمل و نقل ریلی در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، عباس آخوندی در سومین جشنواره تعالی شرکت های حمل و نقل ریلی تصریح کرد: یکی از مهمترین مقولات در حمل و نقل اتصال راه آهن شهری به راه اهن ریلی است که باید به عنوان توجه بیشتری شود.

وی خطرنشان کرد: در تهران و کلانشهرها رفت و آمدها از حومه به مرکز شهر به یک معضل تبدیل شده و به عنوان مثال میزان تردد بین مرودشت و شیراز روزانه ۷۲ هزار خودرو است که این امر نشانگر لزوم توجه بیشتر به حمل و نقل بین شهری و حومه ای است.

لزوم تربیت کارشناسان برای صنعت حمل و نقل ریلی

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر لزوم تربیت کارشناسان و مدیران در سطح جهانی اظهار داشت: مدت هاست در صنعت حمل ونقل ریلی ایران برای آموزش مدیران و کارشناسان در سطح جهانی سرمایه‌گذاری نشده است و برگزاری جشنواره تعالی سازمانی توسط راه آهن، نقطه عطفی است که‌ امید است آموزش ها به گونه ای باشد که‌ مدیرانی متعهد و در سطح استاندارد جهانی تربیت شوند.

وی خاطرنشان کرد: رشد سازمان به میزان مشارکت کارکنان این سازمان بستگی دارد و اعتلای سازمانی در راه آهن به هیچ وجه نباید متوقف شود و باید بهترین های دانشگاه ها جذب و آموزش داده شوند.

وزیر راه و شهرسازی در پایان با بیان اینکه روزهای خوبی را برای حمل و نقل ریلی پیش بینی می کنم، ادامه داد: جامعیت در برنامه ریزی، تعریف مناسب شبکه در پروژه های شهرسازی ریل پایه و هوشمند سازی حمل و نقل ریلی در دستور کار قرار دارد.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

نوسازی ناوگان حمل‌ونقل ریلی شرکت مسافربری رجا با همکاری شرکت‌های کرواسی

نوسازی ناوگان حمل‌ونقل ریلی شرکت مسافربری رجا با همکاری شرکت‌های کرواسی

از مهمترین موضوعات دیدار ربیعی با وزیرکار کرواسی می توان به نوسازی ناوگان حمل‌ونقل ریلی ...