خانه » اخبار جهان » کاهش شمار موقعیت‌های ارشد شرکت تویوتا موتور برای افزایش سرعت تصمیم گیری
کاهش شمار موقعیت‌های ارشد شرکت تویوتا موتور برای افزایش سرعت تصمیم گیری
کاهش شمار موقعیت‌های ارشد شرکت تویوتا موتور برای افزایش سرعت تصمیم گیری

کاهش شمار موقعیت‌های ارشد شرکت تویوتا موتور برای افزایش سرعت تصمیم گیری

شرکت تویوتا موتور با کاهش شمار موقعیت‌های ارشد سعی نموده است فرآیند تصمیم‌گیری سرعت ببخشد و در فضای صنعت خودرو که شاهد تغییرات بسیار سریعی می باشد، رقابت پذیری خود را در این صنعت جهانی افزایش دهد..

این اقدام شرکت تویوتا موتور در شرایطی صورت گرفته است که تویوتا موتور به عنوان دومین خودروساز بزرگ جهان از نظر میزان فروش، امیدوار می باشد که تصمیم گیری را سریع تر کند تا برتری خود در این صنعت جهانی را بازپس گیرد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از ایسنا، این خودروساز ژاپنی همچنین با اعلام تغییرات پرسنل برای سال مالی که از آوریل آغاز شده است، طی بیانیه ای اعلام نموده است شمار موقعیتهای هیات مدیره خود را از ۱۱ به ۹ موقعیت کاهش خواهد داد.

پس از تغییرات و تحت ساختار جدید، تنها آکیو تویودا، رییس و تاکشی یوچیامادا، رییس هیات مدیره شرکت تویوتا موتور مدیران نماینده خواهند بود و شمار موقعیتهای مذکور را از شش موقعیت کاهش داده است.

کاهش مدیران نماینده شرکت تویوتا موتور

سخنگوی تویوتا در ادامه اظهار نمود این خودروساز برای متمرکز نمودن مسئولیت پذیری و پاسخگو بودن برای کل شرکت شمار مدیران نماینده را کاهش داده است در حالیکه هیات مدیره کوچکتر به تصمیمات مدیریتی سرعت خواهد بخشید.

این تغییر و تصمیم مهم تنها یک سال پس از بهسازی ساختار شرکت با هدف تاکید بر مدیریت مبتنی بر محصول به جای مدیریت مبتنی بر منطقه صورت خواهد گرفت.

بر اساس گزارش رویترز، رییس شرکت تویوتا موتور در بیانیه ای اعلام نموده است این تغییر ساختار، پاسخ نیست بلکه یک فرصت بوده و این تغییرات ضروری می باشند تا به این شرکت امکان دهند درعصر حاضر که ۱۰ میلیون خودرو در سال تولید کرده و به فروش می رساند، موفق باقی بماند. ابعاد فعالیت تویوتا، هزینه های تولید و تامین قطعات این شرکت را کاهش داده اما از سویی ریسک های کنترل کیفیت را برای تویوتا موتور افزایش داده است.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

مجلس شورای اسلامی روز گذشته سن معاینه فنی خودروهای صفر را از ۵ سال به ۴ سال کاهش داده و این در حالی است که مهمترین پیام این مصوبه کاهش کیفیت خودروهاست که استفاده از قطعات بی‌کیفیت یکی از دلایل اصلی خودروهای بی‌کیفیت است.

تایید بی کیفیت تر شدن خودروهای صفر داخلی از سوی مجلس

مجلس شورای اسلامی روز گذشته سن معاینه فنی خودروهای صفر را از ۵ سال به ...