خانه » بازرگانی » عرضه پنج هزار تن برنج هندی با قیمت مصوب در فروشگاه های زنجیره ای
عرضه پنج هزار تن برنج هندی با قیمت مصوب در فروشگاه های زنجیره ای
عرضه پنج هزار تن برنج هندی با قیمت مصوب در فروشگاه های زنجیره ای

عرضه پنج هزار تن برنج هندی با قیمت مصوب در فروشگاه های زنجیره ای

خبرعرضه پنج هزار تن برنج هندی و ۳۹۳ تن شکر با قیمت مصوب در فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی های مصرف استان از طرف رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اعلام شد.

علی اشرف منصوری، توضیح داد: هر کیسه ۱۰ کیلوگرمی برنج هندی با قیمت خرده فروشی ۳۸ هزار تومان عرضه می شود.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از ایرنا، وی تصریح کرد: تاکنون یک هزار و ۸۰۰ فقره حواله برنج از سوی سازمان جهاد کشاورزی صادر شده و صدور حواله سه هزار و ۲۰۰ تن دیگر باقی مانده است.

ضمن ابراز نگرانی نسبت به سوء استفاده احتمالی برخی سودجویان از حواله های صادر شده، منصوری خاطرنشان کرد: با توجه به اختلاف معنادار قیمت برنج حواله ای با بازار و امکان سوء استفاده برخی سودجویان لازم است نظارت بیشتری در این خصوص از سوی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان تهران، اتاق اصناف و سازمان حمایت از مصرف کننده و تولیدکننده انجام شود.

وی با تصریح اینکه ۳۹۳ تن شکر در استان تهران ذخیره شده اعلام کرد: محدودیتی برای عرضه شکر در استان وجود ندارد.

عرضه برنج هندی ، شکر و میوه شب عید

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران درباره روند عرضه و ذخیره سازی سیب و پرتقال شب عید عنوان کرد: تاکنون ۳ هزار و ۵۰۰ تن پرتقال مرغوب تامسون شمال از کل سهمیه تعیین شده استان تهران خرید، حمل و ذخیره سازی شده و مابقی نیاز، نیز درحال انتقال و ذخیره سازی است.

منصوری ادامه داد: با ذخیره سازی و عرضه یک هزار و ۵۰۰ تن سیب نیز کل تعهد سازمان تعاون روستایی استان در خصوص تامین و ذخیره سازی سیب محقق شده است.

علاوه بر این،  قیمت سیب و پرتقال براساس اعلام سازمان صنعت، معدن و تجارت و ده درصد زیرقیمت میوه مشابه در بازار در میادین میوه وتره بار از ابتدای اسفند ماه در حال عرضه است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران افزود: مباشر توزیع میوه شب عید درسطح خرد، سازمان میادین میوه و تره بارشهرداری تهران به همراه اتحادیه میوه و سبزی هستند. کالاهای ضروری مردم شامل برنج، شکر، گوشت، مرغ و سیب و پرتقال با نرخ های دولتی در فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی های مصرف در سطح استان توزیع می شود.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

اتمام بررسی‌های کارشناسی سازمان حمایت برای محصولات لبنی

اتمام بررسی‌های کارشناسی سازمان حمایت برای محصولات لبنی

طبق اظهارات دبیر انجمن صنایع لبنی، سازمان حمایت بررسی‌های کارشناسی سه قلم از محصولات لبنی ...