خانه » سایر » اتمام فاز اول پروژه نمایشگاه بین المللی اصفهان در سال ۹۶
اتمام فاز اول پروژه نمایشگاه بین المللی اصفهان در سال 96
اتمام فاز اول پروژه نمایشگاه بین المللی اصفهان در سال ۹۶

اتمام فاز اول پروژه نمایشگاه بین المللی اصفهان در سال ۹۶

مدیر پروژه نمایشگاه بین المللی اصفهان با اشاره به اینکه هنوز فاز اول این پروژه نمایشگاهی در صورت تامین مالی به موقع تا نیمه اول سال ٩۶ به بهره برداری خواهد رسید، تاکید نمود: بودجه پیش بینی شده برای اجرای فاز اول ١۵٠ میلیارد تومان برآورد شده است.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصاد آنلاین، مصطفی حسینی در ادامه با اشاره به این مطلب که  پروژه نمایشگاه بین المللی اصفهان در شهریور ٩۴، همزمان با هفته دولت توسط وزیر امور خارجه کلنگ زنی شده بود، اظهار داشت: عملیات اجرایی آذر ماه سال گذشته آغاز شده اکنون ساخت و نصب سازه سالن اصلی حدود ۵٠ درصد پیشرفت فیزیکی و کاری داشته است.

وی همچنین با اشاره به اینکه این پروژه در ٢ فاز تعریف شده است، افزود: بودجه پیش بینی شده برای اجرای فاز اول ١۵٠ میلیارد تومان برآورد شده بود و در صورت تامین مالی به موقع، پروژه تا نیمه اول سال ٩۶ به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرپروژه نمایشگاه بین المللی اصفهان بیان داشت: سالن علامه مجلسی و ساختمان ریجستر با مساحت تقریبی ٢١ هزار و ۵٠٠ متر مربع، ساختمان اداری، خدماتب و پشتیبانی به مساحت ٩ هزار متر مربع، فضاهای نمایشگاهی روباز به مساحت دو هکتار، پارکینگ روبتز و مسقف، تونل های تاسیساتی آدم رو از جمله بخش های فاز اول این نمایشگاه می باشند.

ساخت نمایشگاه بین المللی اصفهان با آخرین امکانات روز

حسینی در ادامه با اشاره به اینکه این نمایشگاه مطابق با آخرین وجدیدترین مدل های نمایشگاهی دنیا احداث می شود، تاکید نمود:اجرای این پروژه در اصفهان، شاهراه افزایش تولید، صنعت و تجارت خواهد بود.

وی در انتها با اشاره به اینکه تا کنون طبق برنامه پیش رفتیم و عقب ماندگی نداشته‌ایم؛ بیان داشت: برای حل مشکل اسکان غرفه داران در سایت جدید در حال احداث نمایشگاه، با مصوبه استانداری، احداث ۵ هتل در نزدیکی نمایشگاه مصوب شده که در آینده نزدیک به بهره برداری خواهند رسید.

شایان ذکر است سهامداران اصلی این سایت شهرداری اصفهان و اتاق بازرگانی اصفهان می باشند.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

تاکید بر پایبندی به توافق هسته‌ای توسط تمام طرف های ایرانی و غربی

تاکید بر پایبندی به توافق هسته‌ای توسط تمام طرف های ایرانی و غربی

سخنگوی وزارت خارجه فرانسه در آتانه سفر خود به تهران اعلام کرد دیپلمات ارشد این ...