خانه » عمومی اقتصاد » از ارکان اقتصاد مقاومتی استفاده از ظرفیت زنان است
از ارکان اقتصاد مقاومتی استفاده از ظرفیت زنان است
از ارکان اقتصاد مقاومتی استفاده از ظرفیت زنان است

از ارکان اقتصاد مقاومتی استفاده از ظرفیت زنان است

عبدالرضا رحمانی فضلی ،وزیر کشور،معتقد است که با توجه به توانایی های زیاد بانوان باید از ظرفیت بالای زنان در حوزه ی اقتصاد استفاده کرد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: برای نخستین بار در استان لرستان جلسه مشترکی با بانوان فعال در حوزه اقتصاد برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: دولت این طبقه را که نقش ویژه‌ای در حوزه تولید دارد باید به‌صورت ویژه مساعدت کند تا بتوانیم از ظرفیت‌های بانوان نیز استفاده کنیم.

وزیر کشور تصریح کرد: با توجه به اینکه وزیر معین استان لرستان هستم دوره‌های کوتاهی را به استان سفر می‌کنیم تا از نزدیک در جریان کارها، فعالیت‌ها و رفع مشکلات باشیم.

اقدامات صورت گرفته در راستای استفاده از ظرفیت زنان در حوزه ی اقتصاد

رحمانی فضلی اضافه کرد: تاکنون اقدامات خوبی صورت گرفته که در جلسه اقتصاد مقاومتی امروز به آن پرداخته می‌شود و از تمام فعالان حوزه تولید و اقتصاد خواسته‌ شده در این جلسه حضور داشته باشند تا هم اقدامات صورت گرفته و هم مشکلات و مسائلی که پیش‌آمده را مطرح کنیم.

وزیر کشور امروز به منظور بهره‌برداری از ایستگاه پمپاژ شرکت کشت و صنعت لرستان و شرکت در همایش نقش زنان در اقتصاد مقاومتی وارد خرم آباد شد.

وزیر کشور همچنین امروز از گلخانه و کشت و صنعت شهرستان خرم آباد بازدید کرد.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

شروع 140 پروژه صنعتی و تجاری بین ایران و روسیه

شروع ۱۴۰ پروژه صنعتی و تجاری بین ایران و روسیه

ایران و روسیه با اجرای ۱۴۰ پروژه فیزیکی و غیرفیزیکی همکاری های صنعتی و تجاری ...