خانه » بورس،ارز، سکه » تعیین تکلیف ۱۰۰هزار سهم پدیده شاندیز و اتاق مبادلات این شرکت
تعیین تکلیف 100هزار سهم پدیده شاندیز و اتاق مبادلات این شرکت
تعیین تکلیف ۱۰۰هزار سهم پدیده شاندیز و اتاق مبادلات این شرکت

تعیین تکلیف ۱۰۰هزار سهم پدیده شاندیز و اتاق مبادلات این شرکت

یکی از اعضای هیات مدیره شرکت پدیده شاندیز اعلام داشت: برای بیش از ۱۰۰ هزار عدد سهم بلاتکلیف که نقل و انتقال آنها به صورت رسمی ثبت نشده و نقل و انتقالشان غیر قانونی به حساب می آمد که طی ۲ روز اخیر در دفاتر شرکت به ثبت رسیدند و از برنامه گشایش اتاق مبادلات این شرکت خبر داد

حمیدرضا کریمویی روز اعلام داشت: با راه اندازی اتاق ثبت سهام از ۲۵ دی ماه در دفاتر شرکت، افرادی که در گذشته اقدام به نقل و انتقال سهم کرده اما موفق به ثبت آن نشده بودند می توانند برای ثبت نقل و انتقال به دفاتر سهام مراجعه نمایند.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصاد آنلاین، وی اظهار داشت: با توجه به این مطلب که بخشی از سهام شرکت پدیده در اختیار مردم قرار دارد باید شرایطی فراهم می گشت که بیشترین نفع برای سهامداران این شرکت ایجاد می شد و در همین راستا ساماندهی سهام معامله شده خارج از این شرکت انجام گرفت و نقل و انتقال سهام به صورت قانونی در دستور کار قرار گرفت.

گشایش اتاق مبادلات سهام شرکت پدیده در آینده نزدیک

وی گفت: سه مولفه شامل طراحی نرم افزار، تهیه دستورالعمل اتاق مبادلات سهام و صدور بیانیه شفاف در زمینه وضعیت کنونی و آینده پروژه، لازمه گشایش اتاق مبادلات سهام شرکت پدیده بود که تمام این امور در حال انجام و تکمیل می باشد.

کریمویی اظهار داشت: نرم افزار اتاق مبادلات بورس طراحی شده و به تایید کمیته سه نفره رسیده است، دستورالعمل این اتاق نیز تهیه و تاییدیه مربوطه به آن نیز اخذ شده و بیانیه وضعیت پروژه نیز تهیه و تحویل داده شده و منتظر تایید آن هستیم.

وی اظهار نمود: قیمت سهام در یک مرحله تعیین شد و به تایید ستاد تدبیر نیز رسید و پیگیری از سازمان بورس برای اخذ مجوز معامله و نقل و انتقال سهام هم طی جلسات متعدد با سازمان بورس و اوراق بهادار انجام پذیرفت.

وی در ادامه گفت: همچنین گواهی پایان کار حدود ۵۶۰ هزار متر مربع بنا اخذ گردیده و مسائل مرتبط با اداراتی مانند دارایی و تامین اجتماعی حل و فصل شده است.

عضو هیات مدیره شرکت پدیده شاندیز با اشاره به نشست ۲۶ دی ماه با دین پرست معاون وزیر کشور و قول مساعد مدیر عامل بورس و اوراق بهادر نسبت به همکاری و صدور مجوز گشایش اتاق مبادلات سهام این شرکت بیان داشت: امید است این امر به زودی محقق گردد.

وی اظهار نمود: با توجه به رویکرد بسیار خوب مسئولان، مصوبات مناسبی در حوزه کنسرسیوم بانکی، جذب سرمایه گذار و شروع عملیات عمرانی داریم که این امر نشان دهنده افق روشن پیش روی شرکت پدیده در آینده نزدیک می باشد.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

پرداخت بیمه بیکاری به کارگران بیمه نشده ساختمان پلاسکو

پرداخت بیمه بیکاری به کارگران بیمه نشده ساختمان پلاسکو

رئیس اتاق اصناف ایران طی جلسه ای اعلام داشت: یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان ...