خانه » سایر » استاندار مرکزی : اشتغال از طریق رونق تولید و رشد واقعی اقتصادی
استاندار مرکزی : اشتغال از طریق رونق تولید و رشد اقتصادی
استاندار مرکزی : اشتغال از طریق رونق تولید و رشد اقتصادی

استاندار مرکزی : اشتغال از طریق رونق تولید و رشد واقعی اقتصادی

استاندار مرکزی اظهار داشت اشتغال تنها از طریق رونق تولید و رشد واقعی اقتصادی محقق می‌شود نه با تئوری‌های ذهنی و سخنرانی‌هایی که فایده خاصی برا جامیعه ندارند.

محمود زمانی‌قمی در حاشیه سی و دومین جلسه ستاد راهبردی اقتصاد مقاومتی در استان مرکزی که در مدیریت شعب بانک ملی استان مرکزی برگزار شده بود در جمع خبرنگاران، بیان نمود: بانک‌ها یکی از ارکان اساسی و مهم در تحرک و رونق تولید می باشند.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از ایسنا، وی همچنین بیان نمود: از اول مهر ماه امسال تا اکنون بانک‌های استان مرکزی در زمینه اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی فعالیت زیادی داشته‌اند و تلاش موثری در استان درباره تولید صورت گرفته است.

تشکر استاندار مرکزی از همکاری بانک های این استان

استاندار مرکزی ضمن تشکر و قدردانی بسیار از همکاری بانک‌های این استان، بیان کرد: سایر پرونده‌های در دست بررسی نیز بهتر است سریع‌تر مورد توجه و رسیدگی قرار گیرند.

زمانی‌قمی در ادامه گفت: در استان مرکزی ۲۷۹ میلیارد تومان تسهیلات از طریق سایت بهین یاب و طرح رونق تولید از طریق بانک‌ها به واحدهای تولیدی واگذار شده و حدود ۲۰۷ میلیارد تومان مستقیما توسط خود بانک‌ها با توجه به مقررات طرح رونق تولید به مشتریان پرداخت نموده اند.

وی همچنین گفت: در مجموع تا کنون ۴۸۶ میلیارد تومان تسهیلات در استان مرکزی به واحدهای تولیدی پرداخت شده که طبق این گزارش و رصد مجموعه نظارتی بیش از ۶۰ واحدی که تسهیلات دریافت کرده‌اند به چرخه تولید بازگشته و تا پایان بهمن ماه سال جاری بازرسی‌ها از واحدهای احیا شده به اتمام خواهد رسید.

استاندار مرکزی بیان کرد: در این واحدها علاوه بر حفظ و تثبیت اشتغال حدود ۳۰۰ فرصت شغلی جدید هم به تعداد قبلی افزوده شده است..

زمانی‌قمی در انتها گفت: برای واحدهای بزرگ استان نیز فایل جداگانه ایجاد کرده‌ایم و مسائل این واحدها در جلسه با وزیر صنعت در سفر اخیر به استان مرکزی مورد بررسی قرار گرفت و نمایندگانی برای پیگیری تصمیم‌های اتخاذ شده در نظر گرفته شده‌اند. امیدواریم با رشد و تحرک اقتصادی در بخش تولیدی استان بتوانیم بر بخشی از مشکل بیکاری غلبه کنیم.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

محقق نشدن تولید و اشتغال با توجه مساعد نبودن فضای کسب و کار

محقق نشدن تولید و اشتغال با توجه مساعد نبودن فضای کسب و کار

نظر به  نامساعد بودن فضای کسب و کار، آنچه امروز در قالب نامگذاری سال ۹۶ ...