خانه » سایر » برای ۳ میلیون نفر دیگر پیامک قطع یارانه ارسال می گردد
برای 3 میلیون نفر دیگر پیامک قطع یارانه ارسال می گردد
برای ۳ میلیون نفر دیگر پیامک قطع یارانه ارسال می گردد

برای ۳ میلیون نفر دیگر پیامک قطع یارانه ارسال می گردد

وزیر تعاون،‌ کار و رفاه با اعلام این خبر که یارانه ۴ میلیون نفر از سال گذشته قطع شده است، افزود: برای ۳ میلیون نفر دیگر نیز پیامک قطع یارانه ارسال خواهد شد.

علی ربیعی با اعلام اینکه یارانه ۳ میلیون نفر دیگر نیز حذف می‌شود، گفت: برای این افراد نیز پیامک قطع یارانه ارسال می‌شود، در عین حال، با آنها تعامل کرده و اعتراض‌هایشان را دریافت می‌کنیم. به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از ایبنا، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تحلیل‌های بسیاری پیرامون یارانه‌ها وجود دارد، افزود: من فکر می‌کنم یارانه ها مسیر درستی را نرفت. از سال گذشته ۴ میلیون نفر از یارانه بگیران حذف شده‌اند.

وی در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه تکلیفی که مجلس برای حذف ۸۰ درصدی یارانه بگیران عنوان کرده بود به کجا خواهد رسید؟ افزود: حدود ۷ الی ۸ میلیون نفر در کشور ما درآمد بسیار بالایی دارند و بین ۶ تا ۷ میلیون نفر نیز درآمدها و رفتارهای غیرقابل کنترل اقتصادی در کشور دارند.

ربیعی به کامل شدن ۸۰ درصدی اطلاعات مردم اشاره نمود و گفت: آقای رئیس‌جمهور تاکید دارند در اطلاعات مالی افراد سرک کشیده نشود. در کشور ما ناامنی روانی شدید است. درکشورهایی که نظام مالیاتی قوی دارند افراد وقتی در جایی مالیات خود را به درستی اظهار نکنند، از زندگی مالی و اقتصادی ساقط می گردند.

قطع یارانه ها پس از انتخابات ریاست جمهوری!

وزیر کار همچنین در پاسخ به این پرسش که برخی می‌گویند دولت می‌خواهد از این شیب انتخابات ریاست جمهوری رد شود و سپس یارانه‌ها را به طور کامل حذف کند، تصریح کرد: در ایران خیلی‌ها همه چیز را سیاسی تحلیل می‌کنند که این موضوع می تواند آسیب رسان باشد.

ربیعی در انتها خاطرنشان ساخت: فکر می‌کنم تا رسیدن به بلوغ مالیاتی که همه شهروندان ایرانی احساس کنند مالیات حقی است که جامعه بر گردن هر فردی دارد و مسیر فرهنگی نسبتا طولانی را باید طی کنیم.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

سیاست‌های بانک مرکزی فارغ از بحث انتخابات و با هدف منطقی بودن نرخ ارز

سیاست‌های بانک مرکزی فارغ از بحث انتخابات و با هدف منطقی بودن نرخ ارز

مطابق گزارش آی آر اقتصاد به نقل از شریان نیوز، بازار ارز و فعالان آن ...