خانه » سایر » اعلام خبر سرمایه گذاری هزار میلیارد تومانی در سفر استانی به استان بوشهر
اعلام سرمایه گذاری هزار میلیارد تومانی در سفر استانی به استان بوشهر
اعلام سرمایه گذاری هزار میلیارد تومانی در سفر استانی به استان بوشهر

اعلام خبر سرمایه گذاری هزار میلیارد تومانی در سفر استانی به استان بوشهر

رئیس سازمان برنامه و بودجه در سفر  به استان بوشهر گفت: دولت در نظر دارد هزار میلیارد تومان برای توسعه اشتغال در سال آینده اختصاص دهد و ۹۵۰ هزار شغل جدید در کشور ایجاد نماید.

محمد باقر نوبخت در بدو ورود به بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار نمود: استان بوشهر دارای ظرفیت های بسیار مهمی در بخش های مختلف است و استانی دینی و فرهنگی و توسعه‌ای محسوب می گردد. به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از مهر ، وی با اشاره به اینکه به عنوان معین استان بوشهر در برنامه های توسعه فعالیت دارم، گفت: این استان دارای جایگاه ویژه‌ در برنامه‌های توسعه اشتغال کشور است.رئیس سازمان برنامه و بودجه از بررسی طرح‌ها و پروژه‌های مختلف استان بوشهر در این سفر خبر داد و اضافه کرد: راه‌های توسعه این استان در شورای اقتصاد مقاومتی بررسی شده و راه‌کارهای مناسب ارائه خواهند شد.

وی از اختصاص هزار میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال در سطح کشور خبر داد و بیان داشت: در سال‌های برنامه ششم توسعه ۹۵۰ هزار فرصت شغلی باید ایجاد گردد. رئیس سازمان برنامه و بودجه همچنین اظهار داشت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته و با اجرای طرح‌های مختلف در برنامه ششم توسعه، نرخ بیکاری کشور به نرخ تک رقمی خواهد رسید. نوبخت افزود: توسعه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در دستور کار قرار گرفته و میزان اشتغال در سطح کشور بر این اساس بهبود می‌یابد.

بازدید از تاسیسات اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر

محمدباقر نوبخت در آئینی با حضور مسئولان استان بوشهر، برای انجام برنامه‌های سفری یک روزه وارد بوشهر شد.رئیس سازمان برنامه و بودجه از تاسیسات اداره کل بنادر و دریانوردی و شرکت صنعتی دریایی صدرای بوشهر بازدید نمود.

محمدباقر نوبخت در این سفر یک روزه خود به استان بوشهر با حضور در منطقه آب‌پخش دشتستان مشکلات طرح اصلاح آبیاری نوین در نخلستان‌های این استان را مورد بررسی قرار داد. وی در سفر به بوشهر پس از بررسی روند اجرایی ورزشگاه ۱۵ هزار نفری بوشهر اجرای طرح مجتمع تجاری دلوار را مورد بررسی قرار می‌دهد. رئیس سازمان برنامه و بودجه با شرکت در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی برخی مشکلات این استان را مورد بررسی قرار خواهد داد. بازدید از دهکده توریستی ساحلی بوشهر از دیگر برنامه‌های سفر محمدباقر نوبخت به استان بوشهر ذکر شده است.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

متهم اصلی انزوای بخش خصوصی در اقتصاد ایران سرمایه‌گذاری دولتی است

متهم اصلی انزوای بخش خصوصی در اقتصاد ایران سرمایه‌گذاری دولتی است

بنا بر نتایج پژوهش یک نهاد رسمی در کشور، متهم اصلی انزوای بخش خصوصی در ...