خانه » اخبار جهان » رئیس انجمن صنفی کاریابی‌های بین‌المللی از اعزام نیروی کار به ایرلندخبر داد
رئیس انجمن صنفی کاریابی‌های بین‌المللی از اعزام نیروی کار به ایرلندخبر داد
رئیس انجمن صنفی کاریابی‌های بین‌المللی از اعزام نیروی کار به ایرلندخبر داد

رئیس انجمن صنفی کاریابی‌های بین‌المللی از اعزام نیروی کار به ایرلندخبر داد

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کاریابی‌های بین‌المللی کشور شرایط متقاضیان اعزام به کشور ایرلند را بر اساس سند همکاری بین دو کشور اعلام کرد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصاد آنلاین، حسن کرباسی با  تشریح مفاد سند همکاری دو ایران و ایرلند در زمینه اعزام نیروی کار گفت: افراد واجد شرایط و متقاضی اعزام پس از ورود به کشور ایرلند و طی کردن دوره های آموزش مربوطه از جمله دوره زبان و فراگرفتن حرفه‌هایی نظیر آشپزی و هتلداری و زیر مجموعه این رشته ها در بازار کار ایرلند مشغول به کار خواهند شد.

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کاریابی‌های بین‌المللی ایران افزود: نیروهای اعزامی پس از پایان مرحله اول و در صورت رضایت کارفرمای خود می‌توانند ضمن تمدید قرارداد در قالب قرارداد جدید در بازار کار این کشور مشغول به کار گردند.

کرباسی صنعت گردشگری و اقتصاد قوی کشور ایرلند را مهمترین شاخصه های این کشور دانسته  و گفت:  نیروهای خارجی شاغل در ایرلند می توانند پس از مراجعت به کشور و با توجه به دوره های آموزشی فراگرفته و سابقه کار در کشور ایرلند ضمن انتقال تجربه خود به داخل کشور به راحتی جذب بازار کار داخلی شوند.

شرایط اعلامی انجمن صنفی کاریابی‌های بین‌المللی برای اعزام به ایزلند

وی شرایط اولیه متقاضیان اعزام به کشور ایرلند را به این شرح اعلام کرد: حداکثر سن باید ۴۰سال تمام باشد، متقاضی آشنا به مکالمه زبان انگلیسی و تا هنگام اعزام موفق به ارائه مدرک زبان گردد و نیز آشنا به یکی از مهارتهای هتلداری و آشپزی و زیر شاخه های مرتبط بوده و مدارک فنی و حرفه ای و یا سابقه کار مرتبط مورد تائید را ارائه دهد.

رئیس هیات مدیره  انجمن صنفی کاریابی‌های بین‌المللی ایران اظهار کرد: متقاضیان واجد شرایط فوق جهت کسب اطلاعات بیشتر می  توانند به آدرس وب سایت انجمن صنفی کاریابی های بین المللی ایران به نشانی www.scaba.ir مراجعه نمایند. ضمن اینکه افراد دارای مهارتهای دیگر نیز می توانند با مراجعه به سایت اعلامی و ثبت درخواست خود در صورت کسب فرصتهای جدید از آن اطلاع کسب نمایند.

کرباسی افزود:  با تشکیل تیمی در انجمن و بهره مندی از تجارب کارشناسان مجرب این بخش به دنبال مذاکره با کشورهای دیگر نیرو پذیر در دنیا همچون آلمان، استرالیا و …‌ هستیم تا بتوانیم با کسب توافق دوطرفه در بازار کار این کشورها نیز با حضور نیروهای کار ایرانی، به ویژه نیروهای کار فنی و مهندسی و شاخه‌های فنی‌و حرفه‌ای نقش آفرینی کنیم.

وی ادامه داد: یکی دیگر از اقداماتی که به طور جدی در اهداف و دستور کار قرار داده ایم، الحاق و پیوستن انجمن به کنفدراسیون کاریابی‌های جهان (CITT)  است که با تحقق آن قطعا می توان به توسعه و رشد صنعت اعزام نیرو به کشورهای دیگر امیدوار بود.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*