خانه » خودرو و حمل و نقل » سایپا در لیست رضایتمندی مشتریان از خدمات دومین شرکت از آخر
سایپا در لیست رضایتمندی مشتریان از خدمات دومین شرکت از آخر
سایپا در لیست رضایتمندی مشتریان از خدمات دومین شرکت از آخر

سایپا در لیست رضایتمندی مشتریان از خدمات دومین شرکت از آخر

بنا به گزارشی که طی روزهای اخیر در زمینه رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش خودروهای سواری در نیمه اول سال جاری منتشر شده است، شرکت خودرویی سایپا به عنوان یکی از دو خودروساز بزرگ کشور از رتبه دوم از آخر این رتبه بندی را به خود اختصاص داده است.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصاد آنلاین؛ گزارش رضایتمندی مشتریان از فروش و خدمات پس از فروش در حالی از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتشر شده است که خودروسازان داخلی در مقایسه با وارداتی‌ها جایگاه رقابتی مناسبی ندارند.

مدیران خودرو چینی در لیست رضایتمندی مشتریان دو پله بالاتر از سایپا ایستاد

بر اساس این گزارش منتشر شده در بین شرکت‌هایی که بیش از ۱۰ نمایندگی دارند؛ ایران خودرو به عنوان بزرگترین رقیب سایپا رتبه پنجم این لیست را به خود اختصاص داده است. نکته جالب توجه این است که مدیران خودرو به عنوان خودروسازی که تولید خودروهای چینی را در کشور به عهده دارد رتبه دهم را به خود اختصاص داده و دو پله بالاتر از سایپا ایستاده است.

این در حالی است که دارا بودن سهم نزدیک به ۴۰ درصدی سایپا از بازار خودروهای کشور نشان دهنده سطح نامناسب ارائه خدمات به قشر عظیمی از خودروسواران کشور می باشد.

این گزارش در حالی منتشر شده که مدیر عامل سایپا به تازگی اقدام به تغییر مدیرعامل سایپا یدک کرده بود، بنابراین به نظر می‌رسد مدیران سایپا نیز از وضعیت ارائه خدمات پس از فروش در مجموعه شان رضایت نداشته و این تغییر را با هدف بهبود ارائه خدمات به مشتریان انجام داده اند.

رتبه دوازدهم سایپا در ارائه خدمات پس از فروش در حالی از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتشر شده که رسانه های خبری طی ماه های اخیر گزارش ها و انتقادات بسیاری در زمینه ارائه خدمات پس از فروش این شرکت از مخاطبان خود دریافت کرده اند.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

انتقاد رئیس سازمان بازرسی از اجرای ناقص سیاست‌های خصوصی‌سازی

انتقاد رئیس سازمان بازرسی از اجرای ناقص سیاست‌های خصوصی‌سازی

رئیس سازمان بازرسی کل کشور ضمن انتقاد از اجرای ناقص سیاست‌های خصوصی‌سازی، اظهار داشت: متأسفانه ...