خانه » صنعت و معدن » صنعت برق ایران رتبه چهاردهم جهان را به خود اختصاص داده است
صنعت برق ایران رتبه چهاردهم جهان را به خود اختصاص داده است
صنعت برق ایران رتبه چهاردهم جهان را به خود اختصاص داده است

صنعت برق ایران رتبه چهاردهم جهان را به خود اختصاص داده است

محمود رضا حقی فام، معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر اعلام نمود : ایران درصنعت برق رتبه چهاردهم را در جهان دارد و هم اکنون ۹۵ درصد از صادرات خدمات فنی و مهندسی از  کشور در زیر مجموعه صنعت آب و برق صورت می گیرد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از ایرنا، محمود رضا حقی فام روز دوشنبه در مراسم معرفی و تودیع مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان بیان نمود : صنعت برق پایه و اساس زیرساخت‌های کشور می باشد و بدون برق هیچ خدماتی در کشور نمی توان ارائه داد.
وی در ادامه بیان داشت: مهم ترین اولویت شرکت برق، حفظ پایداری اقتصادی و حفظ پایداری فنی شبکه برق است که این اقدام در جهت رفاه و امنیت مردم و توسعه اقتصادی کشور صورت می گیرد.

کاهش تلفات فنی و غیر فنی اصلی ترین هدف صنعت برق

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیرهمچنین به کاهش تلفات فنی و غیر فنی شرکت برق به عنوان یکی از مهم ترین برنامه های شرکت برق تاکید کرد و افزود: با توجه به ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری، این شرکت متعهد شده تا تلفات برق را به زیر ۱۰ درصد کاهش دهد و امیدواریم هرمزگان که به عنوان یکی از قطب‌های انرژی در کشور مطرح است در این امر پیشگام شود.
حقی فام اظهار داشت : کاهش میزان آسیب پذیری شبکه های برق از دیگر برنامه‌های شرکت برق می باشد و باتوجه به اینکه شرایط جوی و آب و هوایی در سراسر کشور بویژه در مناطق جنوبی موضوعی و طبیعی است اما باید آمادگی مواجهه با تمام مشکلات را داشته باشیم تا مردم در رفاه و آرامش کامل زندگی کنند.

کاهش مشکلات فنی صنعت برق با پرداخت به موقع هزینه برق مصرفی

وی به حوزه خدمات مشترکان اشاره کرد و گفت: ارائه خدمات مطلوب نیازمند پرداخت به موقع هزینه برق مصرفی از سوی مشترکان می باشد و مردم باید برای بهبود و استمرار ارائه خدمات ، شرکت توزیع و صنعت برق کشور را با پرداخت هزینه بهای برق یاری نمایند.
این مقام مسئول در صنعت برق کشور یادآور شد: ما معتقدیم بروز مشکل در اقتصاد صنعت برق مشکلات فنی و کاهش خدمات را در پی دارد و به همین جهت باید برای افزایش توفیقات، وصول مطالبات را عینیت بخشیم .
حقی فام بر ارتقای سطح رضایت مشترکان برق با افزایش سرعت، دقت و احترام در ارائه خدمات تاکید کرده و گفت: شرکت توزیع به دنبال ارائه خدمات به روز است.

خوردگی و فرسودگی شبکه توزیع در صنعت برق

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر ، خوردگی و فرسودگی شبکه توزیع برق از معضلات موجود در صنعت برق کشور بویژه در مناطق گرمسیری مثل هرمزگان دانست و بیان داشت: میزان فرسودگی شبکه در هرمزگان بالاست و سبب پائین آمدن عمر تجهیزات و افزایش قیمت تمام شده برق در این استان می شود.
در این مراسم محمد ذاکری به عنوان مدیر جدید شرکت توزیع برق هرمزگان معرفی و از خدمات پنج ساله عبدالصاحب ارجمند مدیر پیشین شرکت توزیع برق هرمزگان تجلیل شد.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

محقق نشدن تولید و اشتغال با توجه مساعد نبودن فضای کسب و کار

محقق نشدن تولید و اشتغال با توجه مساعد نبودن فضای کسب و کار

نظر به  نامساعد بودن فضای کسب و کار، آنچه امروز در قالب نامگذاری سال ۹۶ ...