خانه » خودرو و حمل و نقل » پیمانکاران ایرانی برندگان مناقصه ساخت قطعه دوم آزادراه تهران- شمال
پیمانکاران ایرانی برندگان مناقصه ساخت قطعه دوم آزادراه تهران- شمال
پیمانکاران ایرانی برندگان مناقصه ساخت قطعه دوم آزادراه تهران- شمال

پیمانکاران ایرانی برندگان مناقصه ساخت قطعه دوم آزادراه تهران- شمال

عصر امروز نخستین نمایشگاه راهسازی، راهداری، حمل و نقل و صنایع وابسته تشکیل با خبر برنده شدن چهار پیمانکار ایرانی در مناقصه ساخت قطعه دوم آزادراه تهران- شمال شروع به کار کرد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از ایرنا، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور عصر دوشنبه در حاشیه این نمایشگاه در مصلای امام خمینی (ره) گفت: برای اتمام پروژه های نیمه تمام این شرکت به یک بیلیارد و ۴۰۰ هزار میلیارد ریال (۱۴۰ هزار میلیارد تومان) اعتبار مورد نیازاست.

خیرالله خادمی، در گفت وگو با خبرنگاران افزود: در صورتی که هر سال ۴۰ هزار میلیارد تا ۵۰ هزار میلیارد ریال به این امر اختصاص یابد اتمام پروژه های مربوط به زیرساخت های حمل و نقل بیش از ۳۵ سال طول خواهد کشید.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: اکنون ۱۱۲ طرح و ۶۰۰ پروژه زیرساخت های حمل و نقل تعریف شده که شرکت ساخت و توسعه در ۴۵۰ پروژه همزمان فعال است.

خادمی اظهار داشت: سالیانه ۳۰ هزار میلیارد تا ۴۰ هزار میلیارد ریال برای پروژه های عمرانی هزینه می شود و مجبوریم در اجرای پروژه های زیرساخت حمل و نقل در کشور بر اساس اولویت بندی کارهای خود را انجام دهیم.

برنده شدن ۴ پیمانکار ایرانی در مناقصه آزادراه تهران-شمال

سید حسن میرشفیع معاون ساخت آزاد راه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور نیز از برگزاری مناقصه ساخت قطعه دوم آزادراه تهران- شمال خبر داد و گفت : در این مناقصه چهار پیمانکار ایرانی برنده شده اند.

در این نشست معاون ساخت راه آهن شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور همچنین اظهار نمود : تلاش می کنیم تا هفته دولت سال آینده ایستگاه قطار راه آهن کرمانشاه به بهره برداری رسد.

جبارعلی ذاکری، در انتها خاطر نشان ساخت : این مسیر در راه آهن غرب کشور با برنامه ریزی های انجام شده در حال تکمیل است و امیدواریم تا ۲۲ بهمن سال جاری این مسیر تا فیروزان به بهره برداری برسد.

به گزارش آی آر اقتصاد، نمایشگاه راه‌سازی، راهداری، حمل و نقل و صنایع وابسته دیروز با حضور وزیر راه و شهرسازی و فعالان بخش خصوصی در مصلای امام خمینی (ره) تهران گشایش یافت و تا سی ام آذرماه پذیرای علاقه مندان است.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

نوسازی ناوگان حمل‌ونقل ریلی شرکت مسافربری رجا با همکاری شرکت‌های کرواسی

نوسازی ناوگان حمل‌ونقل ریلی شرکت مسافربری رجا با همکاری شرکت‌های کرواسی

از مهمترین موضوعات دیدار ربیعی با وزیرکار کرواسی می توان به نوسازی ناوگان حمل‌ونقل ریلی ...