خانه » خودرو و حمل و نقل » پیمانکاران ایرانی برندگان مناقصه ساخت قطعه دوم آزادراه تهران- شمال
پیمانکاران ایرانی برندگان مناقصه ساخت قطعه دوم آزادراه تهران- شمال
پیمانکاران ایرانی برندگان مناقصه ساخت قطعه دوم آزادراه تهران- شمال

پیمانکاران ایرانی برندگان مناقصه ساخت قطعه دوم آزادراه تهران- شمال

عصر امروز نخستین نمایشگاه راهسازی، راهداری، حمل و نقل و صنایع وابسته تشکیل با خبر برنده شدن چهار پیمانکار ایرانی در مناقصه ساخت قطعه دوم آزادراه تهران- شمال شروع به کار کرد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از ایرنا، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور عصر دوشنبه در حاشیه این نمایشگاه در مصلای امام خمینی (ره) گفت: برای اتمام پروژه های نیمه تمام این شرکت به یک بیلیارد و ۴۰۰ هزار میلیارد ریال (۱۴۰ هزار میلیارد تومان) اعتبار مورد نیازاست.

خیرالله خادمی، در گفت وگو با خبرنگاران افزود: در صورتی که هر سال ۴۰ هزار میلیارد تا ۵۰ هزار میلیارد ریال به این امر اختصاص یابد اتمام پروژه های مربوط به زیرساخت های حمل و نقل بیش از ۳۵ سال طول خواهد کشید.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: اکنون ۱۱۲ طرح و ۶۰۰ پروژه زیرساخت های حمل و نقل تعریف شده که شرکت ساخت و توسعه در ۴۵۰ پروژه همزمان فعال است.

خادمی اظهار داشت: سالیانه ۳۰ هزار میلیارد تا ۴۰ هزار میلیارد ریال برای پروژه های عمرانی هزینه می شود و مجبوریم در اجرای پروژه های زیرساخت حمل و نقل در کشور بر اساس اولویت بندی کارهای خود را انجام دهیم.

برنده شدن ۴ پیمانکار ایرانی در مناقصه آزادراه تهران-شمال

سید حسن میرشفیع معاون ساخت آزاد راه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور نیز از برگزاری مناقصه ساخت قطعه دوم آزادراه تهران- شمال خبر داد و گفت : در این مناقصه چهار پیمانکار ایرانی برنده شده اند.

در این نشست معاون ساخت راه آهن شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور همچنین اظهار نمود : تلاش می کنیم تا هفته دولت سال آینده ایستگاه قطار راه آهن کرمانشاه به بهره برداری رسد.

جبارعلی ذاکری، در انتها خاطر نشان ساخت : این مسیر در راه آهن غرب کشور با برنامه ریزی های انجام شده در حال تکمیل است و امیدواریم تا ۲۲ بهمن سال جاری این مسیر تا فیروزان به بهره برداری برسد.

به گزارش آی آر اقتصاد، نمایشگاه راه‌سازی، راهداری، حمل و نقل و صنایع وابسته دیروز با حضور وزیر راه و شهرسازی و فعالان بخش خصوصی در مصلای امام خمینی (ره) تهران گشایش یافت و تا سی ام آذرماه پذیرای علاقه مندان است.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

اتصال ایران و آذربایجان از کریدور حمل و نقل بین المللی شمال-جنوب

اتصال ایران و آذربایجان از کریدور حمل و نقل بین المللی شمال-جنوب

در ماه های آینده انتظار می رود ایران و آذربایجان در ارسال کالا و محموله ...