خانه » بانک و بیمه » شاپ کارت ملت / کارت اعتباری و محصول جدید بانک ملت / خرید از ملت شاپ
شاپ کارت ملت / کارت اعتباری و محصول جدید بانک ملت / خرید از ملت شاپ
شاپ کارت ملت / کارت اعتباری و محصول جدید بانک ملت / خرید از ملت شاپ

شاپ کارت ملت / کارت اعتباری و محصول جدید بانک ملت / خرید از ملت شاپ

آی آر اقتصاد -در راستای مشتری مداری و تنوع محصولات بانک ملت اقدام به ارایه محصول جدیدی با نام شاپ کارت ملت نموده است. این محصول یک نوع کارت اعتباری تجدید پذیر بوده و مشتریان میتوانند از آن برای خرید اعتباری محصولات از ملت شاپ یا فروشگاه های طرف قرارداد استفاده نمایند.

شاپ کارت ملت

بر این اساس مشتریان می توانند در صورت استفاده از اعتبار کارت و انجام مراحل خرید نسبت به تسویه بدهی­ به صورت تقسیطی در قالب عقد مرابحه و یا باز پرداخت یکجا اقدام نمایند.

ملت شاپ

ملت شاپ” نیز به مجموعه ای از فروشگاه های دارنده پایانه های فروشگاهی ملت طرف قرارداد با بانک اطلاق می شودکه در این طرح پذیرای کارتهای صادره بانک برای مشتریان در زمان خرید کالا یا خدمات از ایشان می باشند .
مراکز تجاری و فروشگاههای مذکور از طریق برچسب های ویژه ای که برروی نمای بیرونی این مراکز نصب شده، به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد.
در فاز نخست این طرح، انعقاد قرارداد با ۵۰۰۰ پذیرنده  و بصورت پایلوت در استان تهران و مرکز استان فارس در دستور کار قرار دارد.

رونمایی از شاپ کارت ملت با حضور سیف

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، دکتر ولی الله سیف رییس کل بانک مرکزی در مراسم رونمایی از شاپ کارت ملت با اشاره به خاطرات خوب خود از بانک ملت در زمان تصدی سکان مدیریت عاملی این بانک در دهه شصت، اظهار داشت: پیشینه مثبت، انگیزه بالا در جهت ارائه خدمات و کسب رتبه های برتر در شاخص های مختلف از ویژگی های بارز بانک ملت است که همیشه زبانزد عام و خاص بوده است.
وی با تاکید بر این نکته که در بانک ملت رفاقت و صمیمیت موج می زند، تصریح کرد: در طول خدمت در نظام بانکی به ویژه بانک ملت، دوستانی پیدا کرده ام که این دوستان سرمایه اصلی من در ادامه فعالیت هستند.
رییس کل بانک مرکزی اظهارامیدواری کرد که بانک ملت با تکیه بر  روحیه بالا و شادابی کارکنان خود، جهشی معنادار و ارتقایی قابل توجه در فعالیت های خود داشته باشد.
وی در عین حال عملکرد بانک ملت را در سال جاری شایسته قدردانی خواند و تاکید کرد: امیدواریم این بانک که ظرفیت های بالایی در بخش ارز دارد بتواند با تقویت فعالیت های خود در این بخش، علاوه بر کمک به ساماندهی بازار ارز کشور، ارتقای معناداری در درآمدزایی و سودآوری خود داشته باشد.
دکتر سیف با اشاره به فعالیت چشمگیر بانک ملت در زمینه صدور کارت های اعتباری مرابحه گفت: امیدواریم این روند صعودی ادامه داشته باشد تا بانک ملت همچنان جلوداری و پیشگامی خود را در این زمینه حفظ کند.

اظهارات دکتر افشانی

دکتر افشانی، استاندار فارس هم در سخنانی با قدردانی از مشارکت بانک ملت در پروژه های بزرگ ملی به ویژه در این استان اظهار داشت: نقش بانک ها در توسعه کشور بر هیچ کس پوشیده نیست و بی تردید هیچ پروژه ای در کشور بدون مشارکت بانک ها به ثمر نخواهد نشست.
وی اظهار امیدواری کرد که متولیان اقتصادی کشور به گونه ای برنامه ریزی و اقدام کنند که با تقویت نظام بانکی، گام های موثری در جهت توسعه اقتصادی کشور برداشته شود.

اظهارات دکتر اخلاقی مدیر عامل بانک ملت

دکتر هادی اخلاقی فیض آثار، مدیرعامل بانک ملت هم در این مراسم در سخنانی از ارائه ٩خدمت جدید از سوی این بانک تا پایان سال خبر داد و اظهار داشت:  شاپ کارت و خدمات قرض الحسنه ویژه دو خدمت جدید هستند که اولی به دستان رییس کل محترم بانک مرکزی مورد رونمایی قرار گرفت و دومی  نیز تا هفته آینده رونمایی خواهد شد.
وی با بیان این نکته که شاپ کارت در فاز نخست در تهران و از دی ماه به صورت گسترده در سراسر کشور به مشتریان ارائه خواهد شد، افزود:  قرض الحسنه ویژه هم جنبه اجتماعی دارد و با هدف اطمینان بخشی به سپرده گذاران قرض الحسنه طراحی شده است.
دکتر اخلاقی به رتبه نخست بانک ملت در صدور کارت های اعتباری مرابحه اشاره کرد و گفت: بانک ملت ١۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات در این زمینه به متقاضیان ارائه کرده است.

جزئیات شاپ کارت ملت

بر اساس این گزارش، شاپ کارت ملت کارتی اعتباری است که در ملت شاپ( شبکه اعتباری پرداخت ملت) قابل استفاده است و بازار هدف آن مشتریان حقیقی متقاضی خرید کالا یا خدمات به صورت اقساطی خواهند بود.
شاپ کارت کارتی تجدیدپذیر با امکان بازپرداخت یکجا و تقسیطی است که با عقد مرابحه به مشتریان ارائه خواهد شد.
نرخ سود این کارت ١۶ تا ١٧ درصد به اضافه یک درصد آبونمان و مهلت استفاده از آن ۶٠ روز کاری خواهد بود.
مهلت بازپرداخت شاپ کارت، ٣٠ روز بدون دریافت سود در هر حالت( تسویه به طور یکجا یا اقساطی) و مدت بازپرداخت اقساط حداکثر ٣۶ ماه متناسب با توان بازپرداخت مشتری تعیین شده است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، کارتهای اعتباری “شاپ کارت ملت” ، صرفاً در پایانه های فروشگاهی طرف قرارداد و عضو شبکه اعتباری پرداخت ملت (ملت شاپ) قابل استفاده می باشند.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

وام های 18 درصدی بخش تولید در صنایع غذایی کشور

وام های ۱۸ درصدی بخش تولید در صنایع غذایی کشور

اظهارات یک تولیدکننده صنایع غذایی حاکی از شرایط عجیب تسهیلات شامل پیش‌دریافت نیم درصد از ...