خانه » بورس،ارز، سکه » تلاطم سهام شرکتهای سیمانی با چشم انداز تلاطم قیمت نفت
بورس شرکتهای سیمانی
بورس شرکتهای سیمانی

تلاطم سهام شرکتهای سیمانی با چشم انداز تلاطم قیمت نفت

امروز شاخص کل ۴۲ واحد تا این لحظه افزایش داشتریال گروه های پالایش نوسان اندک داشتند و شرکتهای سیمانی نوسان زیادی را تجربه نمودند.

به گزارش خبرنگار بورس اقتصاد آن لاین؛ با پایان معاملات روزسه شنبه دوم آذر ماه ۹۵ ؛ شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران با افزایش ۷۴  واحدی نمایشگر عدد ۷۹ هزار و ۳۹۳ واحد بود.

شاخص کل هم وزن نیز با رشد ۳۵ واحدی به عدد ۱۶ هزار و ۲۷ واحد دست یافت. شاخص قیمت وزنی ارزشی اما با افزایش۲۶ واحدی به عدد ۲۸ هزار و ۱۵ واحد رسید و شاخص قیمت هم وزن هم با ۲۸واحد رشد، عدد ۱۲ هزار و ۷۸۱ واحد را تجربه کرد.

امروز همچنین شاخص سهام آزاد شناور با افزایش ۴۲ واحدی به رقم ۸۸ هزار و ۷۰۶ واحد دست یافت. شاخص بازار اول نیز با ۱۶۰ واحد افزایش در حالی عدد ۵۶ هزار و ۱۵۸ واحد را تجربه کرد که شاخص بازار دوم با کاهش ۴۵۰ واحدی به رقم ۱۶۹ هزار و ۱۹۰ واحد رسید.

شاخص کل فرابورس (آیفکس) نیز امروز بدون تغییر محسوسی عدد ۸۳۳ واحد را تجربه کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین ؛ بازار سهام امروز نیز معاملاتی متعادل و کم نوسان را در اغلب نماد های معاملاتی به نظاره نشست بازاری که اگر چهع نیم نگاهی به بازارهای جهانی و نوسانی شدن کامادیتی ها دارد اما لزوم اصلاح تکنیکالی قیمت ها را به عنوان پیش زمینه بازگشب شادابی به بازار می داند.

امروز همزمان با اقبال ضعیف خریداران سهام در گروه پالایشی ها گروه های معدنی و تک سهم های فلزات اساسی با تحرک آرام خریداران سهام در قیمت های کف بازار روبرو بود.

همزمان با افزایش اقبال معامله گران کوتاه مدت نگر و اغلب نوسان گیر بازار سهام به شرکتهای سیمانی امروز در اغلب نماد های معاملاتی این گروه ؛ بازار سهام با رنج شدن قیمت ها در بالاترین دامنه نوسان قیمتی شرکتهای سیمانی روبرو بود.

در گروه غدایی ها اما امروز دوباره “غپاک” در گروه لبنیاتی ها در مدار نوسان مثبت قرار گرفت تا برای نوسانگیران بهانه ای برای حضور در این گروه پیدا کند.

بالاست اما همسو با پر حجم شدن معالات این سهم امروز در حالی معامله دو میلیون سهمی در دامنه وسان مثبت قیمتی را نظاره گر بود که در پایان معالات امروز این نماد صف خرید ناپایدار یک میلیون سهمی را به نظاره نشست.

همچنین در گوره پتروشمیی ها  در حالی تک سهم های این گروه خودنمایی می کنند که تکنیکالیست ها در این گروه به دنبال سهم های زیر خاکی  همچون پارس پامچال هستند.

به گزارش اقتصاد آنلای امروز بازار سهام بازاری متعادل و کم نوسان بود که در اغلب نماد های معاملاتی میل به نوسان در محدوده صفر تابلو(قیمت پایانی ) داشت. بازاری که به نظر می رسد با توجه به تعطیلات تقویمی اخیر و همچنین در هفته آینده همچنان با معاملاتی کم حجم و نوسان محدود مواجه باشد.

 

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

آخرین فرصت برای برگزاری مجمع برای اکثر شرکت های بورسی

آخرین فرصت برای برگزاری مجمع برای اکثر شرکت های بورسی

مدیر امور اعضای کانون کارگزاران بورس و اواق بهادار با بیان این که هفته آینده ...