خانه » بانک و بیمه » تسهیلات بانک سینا برای طرح های اقتصادی روستایی
تسهیلات بانک سینا
تسهیلات بانک سینا

تسهیلات بانک سینا برای طرح های اقتصادی روستایی

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین ضمن مثبت خواندن تسهیلات بانک سیناا برای طرح های اقتصادی روستایی خاطر نشان کرد شرایط این طرح باید در دسترستر باشد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری، کریم حبیبی انبوهی در نشست هماهنگی اجرای تفاهم نامه مربوط به اختصاص تسهیلات بانک سینا به طرح های اقتصادی روستایی استان، افزود: استاندار قزوین برای جذب تسهیلات مربوط به این تفاهم نامه ضرب الاجل تعیین کرده است.

وی همچنین با اشاره به ضرورت ایجاد شرایط سهل تسهیلات بانک سینا برای اختصاص تسهیلات به طرح های روستایی، یادآور شد: این بانک ضمن افزایش توان کارشناسی خود برای تسریع در رسیدگی به طرح های اقتصادی روستایی استان، باید نهایت همراهی را جهت ایجاد شرایط آسان به منظور تامین وثیقه ها توسط متقاضیان را فراهم نماید.

در ادامه این نشست، مقرر شد هر یک از دستگاه های جهاد کشاورزی، صنعت و معدن، میراث فرهنگی و بسیج سازندگی ضمن تعیین کارشناس ویژه جهت پیگیری طرح های متقاضیان روستایی، نسبت به توجیه و ارائه راهنمایی های لازم برای آنان نیز اقدام کنند.

براساس تفاهم نامه بین بنیاد علوی، معاونت توسعه روستایی معاون اول رئیس جمهوری و بانک سینا به طرح های اقتصادی که در نواحی روستایی به اجرا در می آیند ۱۰ درصد یارانه بهره تسهیلات و کارمزد تعلق می گیرد.

استان قزوین دارای ۸۴۲ روستا بوده که ۵۱۰ روستای آن دارای دهیاری است.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

نظام بانکی کشور در پیچ و خم اخبار و حاشیه های نامناسب

نظام بانکی کشور در پیچ و خم اخبار و حاشیه های نامناسب

نظام بانکی کشور از جمله بخش های خبرساز اقتصادی در سال ۹۵ به حساب می ...