خانه » خودرو و حمل و نقل » داتیس خودرو اولین تعمیرگاه خودروهای هیبریدی را در ایران افتتاح نمود
تعمیرگاه خودروهای هیبریدی افتاح شد
تعمیرگاه خودروهای هیبریدی

داتیس خودرو اولین تعمیرگاه خودروهای هیبریدی را در ایران افتتاح نمود

داتیس خودرو اولین تعمیرگاه خودروهای هیبریدی را در ایران افتتاح نمود تا مشتریان این خودروها با خیال آسوده تری خودرو مورد نظر را خریداری نمایند.

به گزارش تیتر بیست با شروع به کار اولین تعمیرگاه تخصصی خودروهای هیبریدی در ایران، می توان گفت نه تنها تکنولوژی این اتومبیل ها در کشور ما در حال شناخته شدن و حتی گسترش است، بلکه باید امیدوار بود که صنعت اتومبیل سازی داخلی هم تصمیم بگیرد گام هایی جدی در این زمینه بردارد.

نخستین تعمیرگاه خودروهای هیبریدی را در ایران شرکت «داتیس خودرو» تاسیس کرده است که نمایندگی چندین برند بزرگ خودرو سازی دنیا را در ایران دارد.

تعمیرگاه تخصصی اتومبیل های هیبریدی در حال حاضر امکان ارائه خدماتی در زمینه موتور و گیربکس، خدمات تخصصی صافکاری، رنگ و نقاشی با استاندارد اروپایی، خدمات شاسی کشی و سرویس های دوره ای را دارد.

این خدمات از جمله در سه مرکز سعادت آباد (بلوار فرهنگ)، نارمک (فرجام غربی)، و جاده دماوند (سه راه تهرانپارس) به دارندگان این اتومبیل ها ارائه می شود.

به نظر می رسد با توجه به روند رو به رشد استقبال ایرانیان از اتومبیل های هیبریدی و از آن جا که بدون شک آینده صنعت اتومبیل در جهان در اختیار اتومبیل های جدید برمبنای تکنولوژی خواهد بود، این تحول به عنوان گامی تازه قابل تامل است. اما نباید فراموش کرد که برای همگامی با تحولات تازه صنعت اتومبیل در دنیا، که باشتاب بسیار در حال حرکت است، به این نوع تعمیرگاه ها و توسعه خدمات پس از فروش این اتومبیل ها بیش از این ها نیاز خواهد بود.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

تاثیر تمدید داماتو بر صنعت خودرو / عدم ورود برخی از شرکتها

تاثیر تمدید داماتو بر صنعت خودرو / عدم ورود برخی از شرکتها

بعد از برجام شرکتهای خودروسازی بسیاری برای ورود به بازار ایران اعلام آمادگی نمودند. سوالی ...