خانه » مسکن و عمران » اختصاص ده هزار میلیارد ریال بودجه برای تکمیل مسکن مهر
نوبخت

اختصاص ده هزار میلیارد ریال بودجه برای تکمیل مسکن مهر

رییس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد این هفته ده هزار میلیارد ریال برای کمک به تکمیل واحد های مسکن مهر از سوی دولت به خزانه داده شد که مشکلات مربوط به این حوزه مرتفع شود.

محمد باقر نوبخت صبح چهارشنبه در پایان سفر رییس جمهور و کاروان تدبیر و امید به استان البرز اظهار کرد که بخشی از اعتبار در نظر گرفته شده برای تکمیل واحد های مسکن مهر در استان البرز اختصاص خواهد یافت. به گزارش ایرنا، رییس سازمان برنامه و بودجه همچنین با اشاره به اقدامات دولت برای تقویت بخش کشاورزی و سلامت نیز فرمود:‌ امسال ۱۴۷هزار میلیارد ریال برای تقویت بخش کشاورزی به خصوص تولید محصولاتی چون گندم اختصاص داده شده و ده هزار میلیارد ریال نیز برای بخش سلامت پرداخت شده است.

نوبخت همچنین در جریان مصاحبه پایانی رییس جمهوری در سفر به استان البرز گفت که دو هزار میلیارد ریال نیز برای تکمیل آزاد راه تهران – شمال اختصاص داده می شود.

رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید روز چهارشنبه در آخرین سفر از دور اول سفرهای استانی به استان البرز آمدند و در جریا این سفر حدود ده هزار میلیارد ریال اعتبار برای بخش های مختلف این استان اختصاص دادند که این اعتبار می تواند حرکتی پرشتاب در البرز برای حرکت به سمت رشد و توسعه را فراهم آورد.

با این حساب باید دید که آیا با اختصاص این بودجه کار تکمیل این واحدها به اتمام میرسد یا خیر.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

سیاست‌های حاکم بر اقتصاد موجب رکود در بخش مسکن شده است

سیاست‌های حاکم بر اقتصاد موجب رکود در بخش مسکن شده است

طبق اظهارات حسن محتشم رئیس انجمن انبوه سازان مسکن و ساختمان، سیاست‌های حاکم بر اقتصاد موجب ...